JCI Пловдив

JCI Plovdiv

JCI Plovdiv

Локалната секция на JCI Bulgaria в град Пловдив стартира работа през началото на 2011 година. Ентусиастите там се заемат с проект под името „Кутия на талантите“.
Проектът е много добре разписан и привлича за партньор Telerik в град София.
От края на 2013 година JCI Plovdiv активно организира много събития и различни инициативи в града под тепетата. До момента има проведени пет безплатни семинара по предприемачество с име „Първи стъпки в бизнеса“, няколко събития за създаване на Бизнес Контакти – JCI BNE Plovdiv (можете да разгледате снимки в нашата Галерия), осем издания на формата езиково кафе (Language Cafe) и редица JCI Open Days, които дават насоки и разяснения за възможностите на организацията и бъдещите й членове. На 26.03.2016 година се организира първото по рода си мутикултурно събитие в квартал Капана – Culture Bites&Vibes, на което се представиха 10 държави от цял свят и над 3000 посетители.

JCI Plovdiv участва и в съвместни проекти с други младежки организация, които оперират на локално ниво, като двудневния форум „Be a Leader“ (съвместно AIESEC Plovdiv), както и благотворителната спортна инициатива „Детско здраве“ съвместно със сдружение „Младежки глас“ – Пловдив.

Предстои развиването на нови проекти и разрастване на локалната секция през 2016 година. За повече информация относно предстоящи събития и проекти, можете да следите официалната Facebook страница на JCI Plovdiv или да ни пишете на e-mail: plovdiv@jci.bg

Екип на JCI Plovdiv 2016:

Valentina-kutseva


Valentina Kutseva
Local President 2016
email: valentina.kutseva@jci.bg
phone: 0888 763 282

Linda-Massarwe


Linda Massarwe
Deputy President “Events Trainings”
email: linda.massarwe@jci.bg

Nina-Dimitrova


Nina Dimitrova
Deputy President “Strategic Partnership”
email: nina.dimitrova@jci.bg

Miryana


Miryana Kutseva
Deputy President “Growth & Development”
email: miryana.kutseva@jci.bg

Bozhidar Yankov
Deputy President “PR Marketing”
email: bozhidar.yankov@jci.bg